Özellikleri: 100% marka yeni ve yüksek kaliteli. Erkek için erkek 3.5mm ses yardımcı kablo. 99.99% oksijen ücretsiz bakır kablo. 3.5mm (1/8 ") stereo ses çıkış jakı. 24 K altın kaplama konnektörler. PVC malzeme kablosu, yumuşak ve dayanıklı, esnek ve arapsaçı olmayacak. Metal bahar anda bağlayıcı parçası kablo veri kablosu korur kırma. Uyumlu ile: sineması alıcıları, bilgisayar, dizüstü bilgisayarlar, ve hatta bazı amplifikatörler DVD oynatıcılar, dizüstü bilgisayarlar, taşınabilir CD çalarlar, MP3 çalarlar, ipod'lar, PCs, ve projektörler, bir 3.5mm girişi ile tüm MP3 player, otomobil ile "Aux-In" giriş. Geniş bir dizi sevdiğiniz müzik keyfini cihazlar araç stereo, ev stereo, veya bu yardımcı kablo ile taşınabilir hoparlörler. Bağlamak için kolay bir araç stereo Aux-In bağlantı noktası, mikrofon jakı, sadece tak ve çalıştır. Özellikler: Öğe Türü: 3.5mm Erkek Için Erkek Kablo Malzeme: PVC + OFC Renk: Siyah/Beyaz/Kırmızı (Isteğe Bağlı) Kablo Uzunluğu: Yaklaşık. 1 m/3.28ft Bağlayıcı A: 3.5mm jack erkek Bağlayıcı B: 3.5mm jack erkek Miktar: 1 PC (resimde diğer aksesuarları demo dahil değildir) Not: 1. geçiş: 1 cm = 10mm = 0.39 inç 2. izin lütfen 0-1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm. Pls teklif önce sakıncası yok emin olun. 3. nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Teşekkür ederim! Paket içerir: 1X3.5mm Erkek Için Erkek Ses Kablosu (Hiçbir perakende paket)

• renk: Black, Red, White
  • uzunluk: 1m
  • Marka Adı: HEONYIRRY
  • Model Numarası: Aux cable
  • Bağlayıcı bir: Jack,AUX
  • Bağlayıcı B: Jack,AUX
  • Tipi: AUX Kabloları
  • uygulama: konuşmacı,bilgisayar,multimedya,DVD Oynatıcı,MP3/MP4 Çalar
  • paketleme: çoklu torbada
  • dış Çap: 3.5mm
  • Koruyucu: Non -Ekranlı
  • paket: Evet
  • bohça: paket 1
  • özellik: Hiçbiri
  • Feature: AUX Cable 3.5 Jack to Jack 3.5
  • Feature 2: Aux Video Audio 3.5 Jack Cable
  • Feature 3: Spring Cable + Durable + Male to Male
  • Material: High Quality Copper + Health Plastic
  • Feature 4: Speaker MP4 MP3 Headphone Car TV Computer
  • Feature 5: 3.5 mm to 3.5mm Male to Male Cable
  • Feature 6: 3.5 Jack to Jack Audio Aux Cable

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

• Author: Loccoluke
  • Date: 2019-01-12
  • Ben yapmadım. Parayı iade ettim.
  • 4/5