110 V 220VAC çıkış 10 g/sa 20 KHZ 5KV 120 W boru ozon jeneratörü dezenfeksiyon arıtma Set güç + tüp + Fan + pompa
Her teklif için 1 set!
Gerilim: AC110V 220VAC
Nominal güç: 120 W
Çalışma frekansı: 20 KHZ
Çıkış gerilimi: 5KV
Ozon çıkışı: 10 g/sa
Kapsama alanı: 60㎡
Hava akımı: 151-300 m ve sup3;/h
Gaz kaynağı: hava kaynağı
Panelin boyutu: 200x290mm
Bu ürün için uygun hava ve su arıtma
Fan fan gerekir eleman serin tutmak ve dolaşın hava.
Ozon jeneratörü için sürekli çalışabilir yaklaşık 4 saat zaman soğur iyi, ayrıca çevredeki sıcaklık olacaktır fazla 35 derece C. yoksa o serin, kullanın lütfen bu iş için en fazla 30 min!!!
Gıda işleme sanayi: su üretimi, üretim atölyesi, ambalaj odası, değişen odaları, steril, sterilizasyon ekipmanları araçları.
Içecek işleme sanayi: arıtılmış su, maden suyu, içecekler su üretim, üretim atölyesi, ambalaj, soyunma odaları, steril, sterilizasyon ekipmanları araçları.
Meyve ve sebze işleme sanayi: meyve ve sebze depolama, koruma, su üretim bitkiler arasındaki işleme ve üretim, ambalaj, soyunma odaları, steril odaları, dezenfeksiyon sterilizasyon ekipmanları araçları.
Soğuk depolama koruma: meyve ve sebze, tahıl, yumurta, et, su ürünleri koruma, genişletilmiş depolama.
Ilaç sanayi: üretim su, merkezi klima sistemleri, atölye, soyunma odaları, steril odaları dezenfekte.
Ilaç sanayi: ilaç, hastane koğuşları, yatak, giyim, işletim tiyatrolar, tıbbi ekipmanları, steril odaları.
Ürünleri yetiştiriciliği: tavuk, balık, sebze seralar ve diğer sterilizasyon, dezenfeksiyon, koku giderme, hava temizleme ve böylece.

• boyut: 110VAC, 220VAC

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 41cm x 30cm x 20cm (16.14in x 11.81in x 7.87in)