BUTIKLER
ŞIMDI ALıŞVERIŞ> YENI BUTIKLER
ŞIMDI ALıŞVERIŞ> YENI
BUTIKLER
ŞIMDI ALıŞVERIŞ> $9.99 BUTIKLER
ŞIMDI ALıŞVERIŞ> YENI
Tüm öğeleri alıcının www8.OdulGlobal.buzz adresine sevk edilecektir. Ödeme yapmadan önce, emin olun www8.OdulGlobal.buzz sizin adresinizi bize gemi istiyorum maç. Ödeme tamamlandıktan sonra 1 iş günü içinde gemi. Biz hafta sonu veya resmi tatil günlerinde gemi yok. Biz en kısa sürede paket, emin olun doğru ödeme giren ve nakliye bilgileri kontrol önce. Ödeme tamamlandıktan sonra, biz sipariş için herhangi bir daha fazla değişiklik kabul etmeyeceğiz. Alıcılar ek COD masraflar, KDV, Gümrük ücretleri, ve ithalatı için Görev (varsa).
Öğe Çin Post Air Mail ile gemi olacak, ve normalde 15-45 iş günü (hafta sonu ve tatil dahil). Ama bazen gider 25-60 gün ve daha uzak alan için. Bu farklı ülkelerde yük bağlıdır. Biz de destek aşağıdaki nakliye yöntemi.
Tüm size inceleme adamlar bizim için önemlidir. Biz takdir güzel İnceleme, biz de kararlılıkla karşı kötü niyetli kötü inceleme. Eğer biri iseniz her zaman kötü eleştiri ayrılmadan www8.OdulGlobal.buzz, biz sipariş kabul olmaz, eğer benim dükkanda istenmeyen vardır. Biz amaç için yıldız hizmet ve size tüm ile arkadaş olmak gibi. Biz iyi iletişim altında bu sorunu çözülecektir inanıyorum. HIÇBIR. 1 Eğer zaman içinde satın almazsanız, lütfen bize ulaşın, biz sizin için koruma zaman uzatacaktır. NO.1 2 Aşağıdaki web sitesinde parsel izleyebilirsiniz takip numarası kullanarak: www.17track.net/en (açmak için tarayıcı Kopyalanan) NO.1 3 Bizim ürün veya hizmet ile memnun değilseniz, sadece bize ilk, bir şey yapmak için bize bunu düzeltmek. S

• boyut: XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
  • Marka Adı: rofesaron
  • Kol Style: Düzenli
  • yaka: O-Boyun
  • sezon: Gelinlik Modelleri
  • Kol Uzunluğu (cm): Üç Çeyrek
  • siluet: Düz
  • stil: Ofis Bayan
  • bel ölçüsü: Doğal
  • malzeme: Polyester
  • elbiseler Uzunluk: Diz boyu
  • dekorasyon: Yay
  • Model Numarası: 3837
  • desen Türü: Katı
  • Color : Yellow Green Blue Red
  • Size : XXL XXXL 4XL 5XL 6XL
  • Type: Work Dress
  • Design: Simple
  • Pattern: Solid
  • Place of Origin: China (Mainland)
  • Shipping: Free shipping (Not including countries far from China)
  • Packaging: OPP Bag/Color Bag

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

• Author: Almaz 30
  • Date: 2018-10-22
  • Sipariş 19.09.18 tarihinde yapıldı, 22.10.18 alındı. Çok ince bir örme kumaştan elbise, uzanıyor. Sadece bunun sayesinde 6xl boyutunda çekebilir, çok sıkı, çirkin oturdu. Ben modelde fotoğrafta diğer kumaştan yapılmış bir elbise, böyle yumuşak kumaştan yapılmış bir yay yalan olamaz böyle bir duygu en fazla 56 rus boyutuna uyacak düşünüyorum. Satıcı saç için bir hediye sakızı koydu.
  • 3/5